Vyhľadať
Close this search box.

AA Leather s.r.o.

Naša spoločnosť AA Leather s.r.o., má výhradné zastúpenie značky Erbesi S.n.c. na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku, ktorá vyrába luxusný detský nábytok s garanciou bezpečnosti a kvality podľa najnovších európskych predpisov.

Erbesi Slovakia

Spoločnosť je výhradným zástupcom prestížnej talianskej značky Erbesi na Slovensku, v Českej republike a v Rakúsku. Nechcete sa vzdať luxusu ani v detskej izbe? S nami nemusíte…Nevdzávajte sa nadštandardných riešení ani pri zariaďovaní detskej izbičky. Veď vaše ratolesti si to zaslúžia. Princezná alebo princ? Menší alebo veľký priestor, vždy im chcete vytvoriť jedinečné rozprávkové kráľovstvo. Našim cieľom je ponúknuť bezpečný a kvalitný nábytok so všetkými doplnkami, ktoré budú spolu ladiť a vytvárať harmonický a upokojujúci priestor.

Erbesi Italia

Rodina Erbesi už 50 rokov vytvára pre našich najmenších pohodlie, vysokú kvalitu, ktorá sa snúbi s tými najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Ermes Cantarutti a jeho manželka Daniela začali písať túto dlhú a významnú históriu spolu. Obaja s priekopníckym myslením, plným fantastických nápadov a kreativity. Dnes David a Enrico, synovia Ermesa a Daniely, pracujú v rodinnej firme s rovnakou vášňou a odhodlaním. V roku 2016 oslávila spoločnosť Erbesi svoje 50. výročie na trhu.